7 Aylık – Eğitimli Maltese Terrier

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 5274
İlan Tarihi 24 Mayıs 2022
Yaşı 7 Aylık
Cinsiyet Erkek
Boyut Orta
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Kimden Sahibinden

Merhaba

Köpeğimiz Köpük’ü istemesek de satmak zorundayız. Başlangıçta sahiplendirmek istedik ama bir heves ile alıp sonrasında bırakacak kişiler arayıp durdu. Bu yüzden gerçekten isteyen ve bunun bedelini ödeyecek bir kişiye vermek istiyoruz. Fiyatı da bu yüzden makul tutuyoruz.

Köpeğimiz bir aile dostumuz tarafından köpek istediğimiz için hediye verildi. Ancak çocuğumuz olduğu, çalıştığımız ve hayat şartları nedeniyle köpeğin iyiliği için böyle bir karar verdik. Hediye zorunluluğu olmasa belki doğru zamanda bir cana ev sahipliği yapabilirdik. Günün yaklaşık 10 saatini evde tek başına geçiriyor. Ancak bu onun hareketsiz kalmasına ve sürekli uyumasına neden oluyor. Bu duruma içimiz el vermediği için onu sevecek, ona vakit ayırabilecek birisini arıyoruz.

Köpeğimiz çiş eğitimi var. Evde pede yapıyor. Ancak dışarı çıkardığımızda da yapıyor. Bu rutini siz kendi hayat şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Bize geldiği andan itibaren Proplan yavru somonlu ile beslendi. Severek yiyor.

Bunun dışında ev yaşamında kurallara hakim. Otur, pati ver, bekle, dön gibi komutları biliyor. Evde otorite kurduğunuz takdirde sizin sözünüzden çıkmayacak bir hayvan. Çocuklarda arası çok iyi ve her zaman oyun oynamaya hazır.

Belirli ücret karşılığı kendi aracımız ile teslim yapabiliriz. Bursa Mustafakemalpaşa’da oturuyoruz. Ödeme sadece nakit olacak. Köpük’ün yabancılık çekmemesi adına verilecekler;

·         3-5 adet oyuncak

·         1 adet yatak (110 lira)

·         5 kilo Proplan mama (Kilosu 75 TL = 375 TL)

·         Mama kabı ve ölçü kabı

Tüm aşıları yapıldı. İç dış parazitlerinin tekrarları yapıldı. Rutin aşıların yanı sıra bronşit olmak üzere 2 isteğe bağlı aşısı da yapıldı. Sağlıklı ve herhangi bir sorunu, problemi yok. Aldığınızda tekrar aşılarına kadar herhangi bir masrafınız olmayacaktır. 1 kilo mama yaklaşık 25 gün gidiyor. Bu nedenle 5 ay kadar mama masrafı da yapmanıza gerek kalmayacak.

Tüm detayları aktardığımı düşünüyorum. Gün içerisinde telefondan arayabilirsiniz.

Yorumlar
405 kez görüntülendi.

Gülşah Göçmez

Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep541 263 91 90
WhatsApp541 263 91 90
İlan sahibi: Gülşah Göçmez
Ara WhatsApp

 Dolandırıcılara Dikkat! 

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.